*KOUPĚ, ÚTULKY...ATD. KOČEK*

Jastycat*CZ -Prodej tureckých angor :-*

8. května 2010 v 20:58 | B@rushk@Budeme mít koťátka! Koťátka se narodí ze spojení :
CH Jasmína Hanáček.CZ a GIC S*Wi´nte Sams Yat-zy. 
Předpokládaný termín narození 27.5.2010.
Bereme rezervace!
Jasmínka a Tyzy - rodiče.
Status koťat:
volné:koťátko je volné, možnost zamluvení, nebo rezervace
zamluvené:koťátko je zamluvené, ale nebyla složena záloha, může být nabízeno dalšímu zájemci
rezervované:koťátko je reservované, byla složena záloha, rezervace do 10 týdnů věku kotěte
prodané:koťátko je prodané,nebo již byla zaplacena celá částka

Všechna naše koťata budou mít vystaveny PP, i koťata prodávaná jako mazlíčci, což zaručuje jejich příslušnost k danému plemeni - čistokrevnost.
Při prodeji kotěte "na mazlíčka" obdrží kupující kopii PP. 
Koťata jsou určena výhradně k bytovému odchovu, velkou radost jim ale udělá dobře zajištěný balkón, nebo zahradní voliéra (s přístupem do domu), kde by mohla trávit krásné letní dny.

Vaše návštěva v naší chovatelské stanici a osobní kontakt je nutný.

Koťata mohou být po dohodě i čipovaná.

Koťátko je možné si zamluvit, při zamluvení však může být nabízeno dalšímu zájemci.

Koťátko je možné si reservovat, tzn. zaplatit zálohu na kotě, koťátko tak bude do 10 týdnů reservováno jednomu zájemci. Do tohoto věku kotěte vracím celou zálohu, pokud si to budoucí majitel rozmyslí. V době odběru - 13. týdnů věku kotěte doplatí kupující zálohu do celé částky a převezme koťátko.

Koťátko je možné zaplatit předem, nebude už nabízeno a bude vedeno jako prodané.

Cenu koťat sdělím zájemcům telefonicky, nebo e-mailem.
Volat můžete na tel.číslo : 739 556611
psát na e-mail: jastycat@seznam.cz

Nabídka opuštěných kočiček PO 2.

5. dubna 2010 v 20:58 | B@rushk@

Nabídka opuštěných kočičekCasioCASIO - kocour, 2 roky, zřejmě kříženec nějaké exotické kočky
Casio byl nalezen na ulici jak ležel ve sněhu. Vypadal jako poraněný, ale byl jenom vyčerpaný, protože když se najedl a odpočinul, je v pořádku. S kočičích šarvátek má natržená ouška, ale jedná se už o zahojené rány. Nyní si zvyká na život v bytě a na přítomnost ostatních koček a psů. Mezi předky Casia byla zřejmě i nějaká šlechtěná kočka, jelikož má hlavu velmi podobnou modré kočce a má velmi neobvykle zbarvené oči - pastelově zelené (bohužel na fotce to není vidět). Casio je velmi, ale opravdu hodně moc mazlivý. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
AmbraAMBRA - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Ambra je bíločerná. Je velmi mazlivá. Na život v bytě si zvykla velmi rychle, chodí na kočičí záchod a ani přítomnost psů jí vůbec nevadí. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)

JennyJENNY - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Jenny je černá s nádechem šedé barvy. Je také moc hodná. ale zatím je hodně plachá. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)

LillyLILLY - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Lilly celočená, jen s pár bílým chloupky na hrudi. Je velmi mazlivá. V dočasném domově se rychle rozkoukala. Na život v bytě si zvykla velmi rychle, chodí na kočičí záchod a ani přítomnost psů jí vůbec nevadí. Lilly k nám přišla už březí, bohužel se o tom nevědělo a zjistili jsme to, až když ji už narostlo bříško. Kočičku je možno si adoptovat klidně hned s tím, že až porodí a koťata budou samostatná (5-7 týdnů), pochopitelně pomůžeme s jejich udáním novým majitelům, nebo je vezmeme do dočasné péče. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)
MínaMÍNA - kočka, 4-5 měsíců
Mína žila společně se sourozenci na chalupě, kde se o ně starali hodní lidé, kteří bohužel na zimu z chalupy odjíždějí a koťátka by sama bez pomoci zimu nepřežila. Mína byla plachá, ale už si hezky zvykla na lidi a nechá se krásně hladit i chovat. Ráda se zapojuje do her s ostatními kočičími kamarády. Je čistotná, spolehlivě používá zachůdek. Zvyká si na přítomnost psů. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více informací vám rádi poskytnou v útulku

Nabídka opuštěných kočiček

5. dubna 2010 v 20:57 | B@rushk@

Nabídka opuštěných kočiček


PolinkaPOLINKA - kočička, 6 měsíců
Polinka je kočička ze zahrádkářské oblasti, kde ji chodila jedna paní krmit. Ačkoli byla Polinka zvyklá žít venku, v bytě se adaptovala velmi rychle, je z ní velmi mazlivá, 100% čistotná a velmi hodná kočička. Je ráda ve společnosti ostatních kočiček a i na přítomnost psů si už zvyká. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
Šimi

ŠIMI, kočka, 1-2 roky, KASTROVANÁ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Šimi je moc hodná, mazlivá, zvyklá v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémová. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
NatyNATY, kočka, 2-3 roky, KASTROVANÁ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Naty je moc hodná, mazlivá, zvyklá v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémová. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

FredyFredy, kocour, 2-3 roky, 11.2. bude KASTROVANÝ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Fredy je moc hodný, mazlivý, zvyklý v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémový. Při přepravě do depozita si zranil čumáček. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)


APUAPU, kocour, zřejmě kříženec perské kočky, 2-3 roky, 11.2. bude KASTROVANÝ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Apu je moc hodný, mazlivý, zvyklý v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémový. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
Více informací vám rádi poskytnou v útulku

Kočky SOS Hodonín

3. dubna 2010 v 13:44 | B@rushk@

Kočky SOS Hodonín

O nás

Motto:


Jedna kočka je lepší než žádná, dvě jsou lepší než jedna.
Naše občanské sdružení "Kočky SOS", které působí v jihomoravském městě Hodonín a jeho okolí, pomáhá opuštěným, ztraceným a týraným kočkám. Staráme se o ně v našich domácích depozitech, kde je v prvé řadě vyléčíme. Poté dojde na vakcinace a kastrace. Kočky si u nás osvojují hygienické návyky a učí se soužití s lidmi, pokud je již neznají. Ujímáme se také zvířat po zemřelých majitelích nebo majitelích, kteří nejsou dále schopni se o své kočky postarat. Kočkám hledáme nový domov prostřednictvím internetových nabídek, inzercí v novinách a umísťovacích výstav v Praze. Současně s osvětou se snažíme lidi informovat, co jim kočky mohou dát a co též ony samy potřebují.
Více se o činnosti našeho sdružení dozvíte ve výročních zprávách a v rubrice Naše články, kam píšeme veselé i smutné zprávy o osudech koček, které prošly našimi depozity.
Podmínky osvojení:
Do nového domova je zvíře předáváno na základě předávacího protokolu, který vymezuje práva a povinnosti osvojitele, a s informačními materiály (informace o péči). Nový majitel je povinen umožnit zástupci naší organizace kontrolu zvířete a je též povinen vrátit zvíře organizaci, pokud se o ně nebude moci nadále starat. Pokud převzal nevykastrované zvíře, zavazuje se je vykastrovat. Zároveň je povinen 2.-3.den po převzetí zvířete oznámit, jak se zvířeti daří. Též dát zprávu ještě zhruba během 2-3 týdnů. 
Příspěvek za veterinární ošetření kočky či kocoura je 350 Kč za kastraci a 400 Kč za odčervení a vakcinaci. Za vakcinované a odčervené kotě tedy zaplatíte 400 Kč, za dospělou odčervenou, vakcinovanou a kastrovanou kočku (či kocoura) 750 Kč.

Přehled našich 6 posledních koček

Lenička - Tříbarevná Lenička přišla hladová na dvůr do Rohatce, kde paní krmila své kočky. Leničku si už nemohla nechat. Je moc milá a miluje druhé kočky, které neustále opatrně zakusuje a umývá. Miluje i lidi, které taky umývá. Nechá se nosit a mazlit tak dlouho, jak člověk vydrží. Naprosto nekonfliktní, nebojácná, hravá, vhodná i k dětem, od kterých se s radostí nechá poponášet. další informace >>
Angelika - Z Bojanovic, kde jsme kastrovaly, odkud jsme ji vzaly jako "kojnou" koťat, která jsme odtud přivezly. U nás vypadá spokojeně. Zatím se rozmýšlíme, zda ji necháme u nás nebo ji vrátíme zpět. Je klidná, vděčná, ostatní kočky moc nemusí. Byla by vhodná ke starším lidem.další informace >>
Silvestr - Bílomourek Silvestr přišel - jak již jméno naznačuje - na Silvestra roku 2009 oknem přímo do jednoho rodinného domu. Paní nám zavolala, že její kočky nechtějí jít kvůli němu dovnitř a byla strašná zima, a tak jsme jej vzaly k nám. Silvestr je naprosto pohodový kocour, nebojácný, mazlivý, kontaktní a společenský. Lidi vyloženě miluje. další informace >>
Buchtička - Mourečku Buchtičku jsme našly spolu s bráškou Cvaldou na jednom z míst, kde krmíme plaché kočky. Buchtička je ohromně mazlivá a jakmile to na ni přijde, nedá se odbýt. Je bezproblémová, vhodná do domácnosti s klidnějšími dětmi i k jiným zvířatům. další informace >>
Bosana - Černou Bosanu jsme přijaly v prosinci 2009, kdy nám zavolala paní od lázní, že ji tam honí pes. Je vemi milá, mazlivá, absolutně bezproblémová, vhodná i k malým dětem nebo jiným zvířatům. další informace >>
Felicita - Felicita je jedním ze 4 koťat, která se narodila plaché kočce na zahradě za Hodonínem. Kočka je vykastrovaná a má zajištěné krmení a byt v zahradním domku, pro koťata hledáme nový domov. Felicita je milá a hravá, zvyklá na život v bytě. další informace >>
ZDROJ----)

Nejopuštěnejší kočička

3. dubna 2010 v 13:42 | B@rushk@

Peggy

ÚtulekO.S. Srdcem pro kočky
Pohlaví: kočka
Věk: 8 měsíců
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem
Toto zvířátko stále čeká na umístění.

[klikni pro větší obrázek]

Charakteristika:
Kočičí kráska mourovatá holčička Peggy s bílými ponožkami, oranžovými kukadýlky a velmi jemným kožíškem pochází z kladenského paneláku, kde bydlely kočičky sice v přijatelných podmínkách, ale nikdo nedbal na očkování, odčervení, kastrace a další zásady, které jsou tolik potřebné ke kočičímu šťastnému životu. Kočičky navíc v kladenském paneláku skákaly z balkónu a narušovaly klidné žití a bytí místních lidí. Před časem jsme obdrželi hlášení o tomto problému, proto jsme začali s majiteli kočiček vyjednávat, vše proběhlo v naprostém poklidu, majitelé nám vydali 10 kočiček. Na kastracích zbývajících kočiček, které zůstaly v původních podmínkách, jsme se bez potíží domluvili také.
Peggy je mazlíček a miláček v jednom, nevytahuje drápečky, jedná se o kočičku tulící a vrnící. Je nádherná nejen svým vzhledem, ale také povahovými vlastnostmi, prostě další kočičí štěstíčko.
Je absolutně čistotná, kočičí záchodek používá bez potíží, ráda a dobře papá.
Pro Peggy hledáme umístění nejlépe v bytových podmínkách a byli bychom rádi, pokud by měla v novém domově nějakého zvířecího kamaráda, nejlépe brášku Ella, ale není to samozřejmě podmínkou. Hodí se také k malým dětem. Peggy na vás čeká v depozitu ve Vrbičanech - nedaleko Prahy. 

Rubrika: Koupím

27. března 2010 v 19:59 | B@rushk@
Rubrika:Koupím
20.3.2010kontakt: lucacora@post.cz
obr. není k dispozicikoupím zrzavé kotátko - kocourka - mainské mývalý nebo
perské (nezáleží jestli bude bude s PP nebo bez). Odběr
nejlépe květen, ale lze i dříve.
9.3.2010kontakt: 728218034


8.3.2010kontakt: 606501110
obr. není k dispoziciKoupím chlupatějšího kocourka bez PP a z Prahy, na
plemenu a barvě nezáleží....
7.3.2010kontakt: cddoma@seznam.cz
obr. není k dispoziciKoupím krasné kotatko Ragdoll na vystavy, chov a jako
domaciho člena..Dekuji za kompletni informace.
Zouharovi
.
Inzerce koček (více na www.jamis-kocky.net.cz

25. března 2010 v 19:42 | B@rushk@
25.3.2010kontakt: tel: 608 279090
pro zvětšení cliknoutZ důvodu delší srsti prodám britskou lilovou kočičku na
mazlíka. Více info najdete na:
http://www.charmgarden.estranky.cz
24.3.2010kontakt: momoiro@seznam.cz
pro zvětšení cliknoutProdám koťátka plemene burmilla s PP, barva stříbrná
červeně stínovaná. Jsou očkovaná, odčervená a 100%
vymazlená. K odběru v polovině dubna.
24.3.2010kontakt: serots@seznam.cz
obr. není k dispoziciProdám levně 9.měs.kocourka sphynxe bez PP. Rodinné
důvody.
21.3.2010kontakt: 732372846
pro zvětšení cliknoutProdám perskou kočičku modřeželvovinovou s PP, je plně
naočkovaná, čistotná, vychovávaná s lidmi, velký mazlík.
21.3.2010kontakt: 732372846
pro zvětšení cliknoutProdám kartouzského kocourka s PP, výborný typ, plně
naočkovaný, čistotný, po dobrých rodičích. Vychovávaný s
lidmi, velký mazlík, vhodný k dětem, při hraní
nevytahuje drápky. http://tician.wz.cz
19.3.2010kontakt: 608856260
pro zvětšení kliknoutProdám 1.5 měsíční perské kotátko bez PP,krémovorezatý
kocourek,mazlivý a hravý,odčervený,zvyklý v bytě.
18.3.2010kontakt: 723 288 812
pro zvětšení cliknoutBritská koťátka s PP k odběru jako domácí atraktivní
mazlíčci. Velmi mazliví, vrnící při pohlazení, hraví,
naučení na kočičí WC a škrabadlo, odčervení, očkováni,
socializováni. Vychovaná v bytě a vyrůstající s lidmi,
zvyklí na psa i ostatní kočky. Výstavy nejsou podmínkou.
Tel.: 553 734 488, 723 288 812 Více na
web.telecom.cz/zhvozdnice
15.3.2010kontakt: vlasta.kesnerova@seznam.cz
obr. není k dispoziciCHS bere záznamy na britská koťátka v barvách Bri ns 11
a Bri ny 11- činčilky.
Předpokládaný datum narození 18. března.
Budou s PP. Cena dohodou.
14.3.2010kontakt: redvelvet-2008@seznam.cz
pro zvětšení cliknoutprávě nám byly 3 měsíce a čekáme na Tebe ,co nás budeš
milovat a rozmazlovat od konce března 2010.Jsme perská
koťátka/kocourek a kočička/s PP z chovatelské stanice
Red Velvet
Oba jsme vymazlená,hravá,čistotná,očkovaná
klubíčka.Milujeme hru,souboje,mazlení,jídlo a
spaní.Pokud jsi sám budeme pro Tebe skvělým společníkem
se stále dobrou náladou,a pokud je Vás doma víc-tím
lépe. Pokud se ti líbíme zvedni telefon a - zavolej
775040884 - cena dohodou s řádnou kupní smlouvou
14.3.2010kontakt: 732 967 056
obr. není k dispoziciRagdoll modrooká koťátka
Mazlivá, nádherná modrooká koťátka (kočička a kocourek)
s doklady PP se těší na seznámení. Mrkněte na
www.czech-star.com
12.3.2010kontakt: 774283196
pro zvětšení cliknoutskotský klapouchý kocourek bez pp, plně očkovaný,
pravidelně odčervený, čistotný, supermazlík, cena 5000kč
11.3.2010kontakt: 606892600
pro zvětšení kliknoutBereme rezervaci na kočičku Lusi Ofra Daimont
Cat.cz,nar.16.1.2010, barva stříbřitě stínovaná, kočička
bude při odběru očkovaná.Odběr koťátek od 17.4. Při
odběru kočičky dostanete rodokmen,smlouvu,očkovací
průkaz,pár rad jak pečovat a krmit koťátko, papání na
který je kotě zvyklé.Více na tel.222951347
www.daimontcat.cz možná i nezávazná návštěva.
10.3.2010kontakt: 777109664
obr. není k dispoziciNabízím k prodeji do dobrých rukou tygrovaného
modrookého perského kocourka. Je naočkovaný,odčervený a
přichystán se svěřit do péče novým majitelům. PS: V
případě zájmu pošlu fotky kocourka
Cena : 3000kč v případě rychlého jednání možnost slevy
9.3.2010kontakt: ji.havlenova@seznam.cz
obr. není k dispoziciProdáme krásná siamská koťátka bez PP, bílá s lila
odznaky, narozena 9. února 2010. Máme tři kočičky a
jednoho kocourka, odběr možný od druhé poloviny dubna. V
době odběru budou očkovaná, odčervená, naučená na kočičí
wc. Cena 3000,-Kč.
7.3.2010kontakt: mathewsclub@gmail.com
pro zvětšení cliknoutKocúrikovia z našej chovateľskej stanice Mathew?s Club *
SK, budú pomaly pripravení na odchod do nových rodín.
Sú čierny mramoráci, výborný v type vhodný na chov,
výstavy , alebo ako super kamaráti (mazlíci). Sú
zvyknutí na deti, psa a vôbec každodenný ruch
domácnosti. V čase odberu ( po 15.3.) budú vakcinovaní,
preventívne odčervení s pet pasom a kúpnou zmluvou.
Rady začínajúcim chovateľom, ?celoživotný? servis sú
samozrejmosťou.
Viac na: www.mathewsclub.estranky.sk 
7.3.2010kontakt: ebolet@ebolet.sk
pro zvětšení cliknoutModrooký kocourek Don Sphynx. Chovatelská stanice
ušlechtilých koček EBOLET * SK nabízí k prodeji
modrookého kocourka bezsrstého plemena Don Sphynx s PP
po vynikajících rodičích. Výstavní kvalita! Vhodný i do
rodiny s dětmi, na mazlíčka. Je chovaný v domácím
prostředí v kruhu rodiny. Odčerven, kompletně zaočkován,
očipován s hygienickými návyky. Odběr možný ihned.
2.3.2010kontakt: 737445207
pro zvětšení cliknoutProdám britská koťátka nar. 6.1.2010. Matka whiskas bez
pp, otec modrý brit s pp, koťata jsou očkováná a
odčervená, jsou naučena na suchou stravu a chodí na
kočkolit. Ihned k odběru - cena 3000,-Kč.
1.3.2010kontakt: 721952640
pro zvětšení cliknoutBritská modrá kotátka-rezervuji na 4/2010 krásná britská
kotátka/bez pp/, modré linie s předp. kval. exteriéru a
perf. klidné a mazlivé povahy po obou rodičích. Otce
kotátek vlastníme-garance plemene-mohutný, velkého
vzrůstu-předpoklad i u kocourků! Kotátka vyrůstají pouze
v bytě, budou naučena všem návykům, vymazlená, krmená
špičk. krmivem. Očk., odč. s vet. průkazem a info.
listem do začátku. S péčí poradím. Odběr v dubnu 2010.
Návštěva po dohodě vítána. Více na
www.felisbritannica.websnadno.cz Vážným zájemcům
výhradně jako luxusního mazlíčka do bytu! Více info. na
tel. 721952640 Prostějov

Kočičí inzeráty

23. března 2010 v 18:37 | B@rushk@
Ztratilo se koťátko v Trutnově
Dne 4.112001 se mi ztratilonádherné černé koťátko. Ztratilo se v Trutnově, v ulici Za Úpou u garáží. Mohli byste mi pomoci v hledání? Třeba ho někdo našel a chtěl by ho vrátit a já bych byla moc šťastná. Chybí mi hrozně moc! Telefonní číslo, na které by se mohl případný nálezce mého koťátka ozvat: 0606/436383. Děkuji Diana
V Janských Lázních
jsem našla zřejmě omylem ztracenou černobílou kočičku. Týden přebývala před školou a uháněla ke každému člověku, který šel okolo a sháněla svého pána. Určitě po ní truchlí rodina, protože je zvyklá přebývat v bytě a je moc přítulná. Je zvyklá jezdit v autě. Způsobně leží na zadním sedadla a vystupuje až po vypnutí motoru a odevření zadních dveří.
Má nádhernou udržovanou strst, zelené obrovské oči. Nechce chodit ven, má strach, že zase přijde o lidskou společnost. Rádi bychom ji vrátili původním majitelům, které tak úporně v Janských Lázních hledala. Kontant na telefonu 0737 306 605

Chovatelé britských modrých koček

20. února 2010 v 11:10 | Majitelka
Tyto odkazy Vám pomůžou najít opravdového kočičího miláčka:


 
 

Reklama