Nabídka opuštěných kočiček PO 2.

5. dubna 2010 v 20:58 | B@rushk@ |  *KOUPĚ, ÚTULKY...ATD. KOČEK*

Nabídka opuštěných kočičekCasioCASIO - kocour, 2 roky, zřejmě kříženec nějaké exotické kočky
Casio byl nalezen na ulici jak ležel ve sněhu. Vypadal jako poraněný, ale byl jenom vyčerpaný, protože když se najedl a odpočinul, je v pořádku. S kočičích šarvátek má natržená ouška, ale jedná se už o zahojené rány. Nyní si zvyká na život v bytě a na přítomnost ostatních koček a psů. Mezi předky Casia byla zřejmě i nějaká šlechtěná kočka, jelikož má hlavu velmi podobnou modré kočce a má velmi neobvykle zbarvené oči - pastelově zelené (bohužel na fotce to není vidět). Casio je velmi, ale opravdu hodně moc mazlivý. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
AmbraAMBRA - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Ambra je bíločerná. Je velmi mazlivá. Na život v bytě si zvykla velmi rychle, chodí na kočičí záchod a ani přítomnost psů jí vůbec nevadí. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)

JennyJENNY - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Jenny je černá s nádechem šedé barvy. Je také moc hodná. ale zatím je hodně plachá. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)

LillyLILLY - kočka, 8 měsíců
Lilly, Jenny a Ambra žily dosud ve firemním objektu, kde měly lovit myši. Nyní se zde ale začali myši trávit jedy a tak je pro kočky toto prostředí životu nebezpečné. Proto byly kočičky převezeny do depozita, kde čekají na novou rodinu. Lilly celočená, jen s pár bílým chloupky na hrudi. Je velmi mazlivá. V dočasném domově se rychle rozkoukala. Na život v bytě si zvykla velmi rychle, chodí na kočičí záchod a ani přítomnost psů jí vůbec nevadí. Lilly k nám přišla už březí, bohužel se o tom nevědělo a zjistili jsme to, až když ji už narostlo bříško. Kočičku je možno si adoptovat klidně hned s tím, že až porodí a koťata budou samostatná (5-7 týdnů), pochopitelně pomůžeme s jejich udáním novým majitelům, nebo je vezmeme do dočasné péče. Kontakt pro zájemce - 775 258 349 (Strmilov, možnost dovést do Jindřichova Hradce)
MínaMÍNA - kočka, 4-5 měsíců
Mína žila společně se sourozenci na chalupě, kde se o ně starali hodní lidé, kteří bohužel na zimu z chalupy odjíždějí a koťátka by sama bez pomoci zimu nepřežila. Mína byla plachá, ale už si hezky zvykla na lidi a nechá se krásně hladit i chovat. Ráda se zapojuje do her s ostatními kočičími kamarády. Je čistotná, spolehlivě používá zachůdek. Zvyká si na přítomnost psů. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více informací vám rádi poskytnou v útulku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máta rádi kočky?

Strašne, nemůžu bez nich žít 34.9% (75)
Hodně 14% (30)
Docela jooo 18.1% (39)
Moc je nemusím 13% (28)
Ne 8.8% (19)
Nesnáším je 11.2% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama