Nabídka opuštěných kočiček

5. dubna 2010 v 20:57 | B@rushk@ |  *KOUPĚ, ÚTULKY...ATD. KOČEK*

Nabídka opuštěných kočiček


PolinkaPOLINKA - kočička, 6 měsíců
Polinka je kočička ze zahrádkářské oblasti, kde ji chodila jedna paní krmit. Ačkoli byla Polinka zvyklá žít venku, v bytě se adaptovala velmi rychle, je z ní velmi mazlivá, 100% čistotná a velmi hodná kočička. Je ráda ve společnosti ostatních kočiček a i na přítomnost psů si už zvyká. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
Šimi

ŠIMI, kočka, 1-2 roky, KASTROVANÁ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Šimi je moc hodná, mazlivá, zvyklá v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémová. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
NatyNATY, kočka, 2-3 roky, KASTROVANÁ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Naty je moc hodná, mazlivá, zvyklá v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémová. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

FredyFredy, kocour, 2-3 roky, 11.2. bude KASTROVANÝ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Fredy je moc hodný, mazlivý, zvyklý v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémový. Při přepravě do depozita si zranil čumáček. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)


APUAPU, kocour, zřejmě kříženec perské kočky, 2-3 roky, 11.2. bude KASTROVANÝ
Apu, Fredy, Apolenka, Naty a Šimi přišli o domov tím, že se jejich majitelé odstěhovali. Ujala se jich paní v důchodu, ale té nyní zemřel manžel a ona odchází do domova důchodců a tak kočičky putovali do dočasného depozita. Apu je moc hodný, mazlivý, zvyklý v bytě. S ostatními kočkami i kocoury bezproblémový. Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)
Více informací vám rádi poskytnou v útulku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM TENTO BLOG???

JE SUPER 22.8% (18)
DOBREJ 12.7% (10)
CELKEM UJDE 12.7% (10)
HMM..JDE TO 16.5% (13)
NENÍ 12.7% (10)
Fuuuuuj!! 22.8% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama